Nieudany debiut nowego trenera. SPR Stal Mielec – Górnik Zabrze 17:22 [FOTO, VIDEO]

W sali gimnastycznej SP 7 dziś odbył się mecz PGNiG Superligi SPR Stal Mielec – Górnik Zabrze. Faworytem spotkania była drużyna ze Śląska, która przed meczem zajmowała 4 miejsce w tabeli, podczas gdy nasz zespół był przedostatni.

Pierwsze minuty meczu pokazały bardzo wyrównane spotkanie, po stanie 7:7, Górnik odskoczył nam na 4 punkty. W drugiej połowie Stal odrobiła stratę, doprowadzając w 14 minucie do prowadzenia 15 do 14 dla mielczan. Ostatnie minuty spotkania należały jednak dla gości. W końcówce Zabrzanie powiększyli przewagę do 5 bramek.

Debiut trenera Motyczyńskiego nie wypadł okazale, chociaż nasza drużyna pokazała charakter i zaangażowanie w walce o zwycięstwo.

SPR Stal Mielec – Górnik Zabrze 17:22 (7:10)

SPR Stal: Goran Andjelić, Krystian Witkowski – Oliveira 3, Ivanović 3, Wojdak 2, Monczka 2, Krupa 3, Petrović 3, Wołyncew 1, Adamczuk, Janyst, Krycki, Flont, Nowak, Wilk, Mochocki.

Trener Marek Motyczyński.

Górnik: Skrzyniarz, Galia, Kazimier – Czuwara 8, Bushkou 6, Tomczak 3, Gogola 2, Sluijters 1, Daćko 1, Dudkowski 1, Kondratiuk, Bis, Pawelec, Łyżwa, Adamuszek.