W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Materiały promocyjne

NMF: Maraton FLASH 16 czerwca 2023 w Multikinie

Poznaj najszybszego superbohatera na świecie i jego kompanów!

Już 16 czerwca w Multikinie w trakcie NOCNEGO MARATONU FILMOWEGO zaprezentujemy jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego sezonu! „FLASH” to spektakularna, pełna zapierających dech w piersiach efektów historia tytułowego bohatera, który podróżuje w czasie, by ocalić swoją rodzinę. Ingerując w przeszłość, wpływa jednak także na wydarzenia z przyszłości. Flash staje się więźniem rzeczywistości, w której generał ZOD grozi powszechnym zniszczeniem. Czy bohaterowi uda się ocalić świat przed zagładą? Przekonaj się już 16 czerwca w trakcie Maratonu! 

To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów kina superbohaterskiego także z innego powodu – po 31 (!) latach MICHAEL KEATON powraca w spektakularnym stylu w roli BATMANA! 

Z tej okazji w trakcie Maratonu przypomnimy kultowe występy aktora, prezentując na wielkim ekranie kultowego „BATMANA” z 1989 roku oraz jego sequel – „POWRÓT BATMANA” (1992). To będzie wieczór pełen wyjątkowych wrażeń – przeżyj go w Multikinie! 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa