W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Odpalamy Święta na placu AK

Prezydent Miasta Mielca i Dom Kultury SCK w Mielcu zapraszają na II edycję mikołajkowego wydarzenia pod hasłem „Odpalamy Święta”.

Równo o godz. 16.00 zaplanowane jest wspólne z Prezydentem Miasta Mielca Jackiem Wiśniewskim włączenie oświetlenia na świątecznej choince, zlokalizowanej na placu Armii Krajowej. Zaraz po tym, rozpoczną się Mikołajkowe Śpiewanki, które poprowadzi zespół wokalny Kameleon z Domu Kultury SCK w Mielcu pod dyrekcją Jolanty Dudzik. W trakcie śpiewanek na wszystkich czekać będzie pyszna gorąca czekolada (za darmo).

Około godz. 16.30 nastąpi prezentacja bożonarodzeniowych choinek przygotowanych przez dzieci z miejskich przedszkoli i szkół podstawowych.

Zaraz po atrakcjach na zewnątrz zapraszamy do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, gdzie na wszystkie dzieci czekać będzie Święty Mikołaj! Tradycyjne spotkanie ze Świętym Mikołajem połączone zostanie z rozdawaniem wcześniej przygotowanych upominków dla najmłodszych.

W razie niekorzystnych warunków pogodowych organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu wydarzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa