W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Odpowie za posiadanie narkotyków

19-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego odpowie za posiadanie substancji zabronionych. W trakcie wykonywanych czynności młody mężczyzna zachowywał się nerwowo, a w rękach ściskał saszetkę.

Jak się okazało, wewnątrz znajdował się woreczek z marihuaną.

Kilka dni temu, w Kosowach, kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego podejmowali czynności wobec 19-letniego mieszkańca naszego powiatu.

Podczas legitymowania mężczyzna zachowywał się nerwowo, unikał kontaktu wzrokowego, a w rękach ściskał saszetkę. W trakcie dalszych czynności okazało się, że wewnątrz saszetki znajduje się woreczek z suszem roślinnym. Policjanci zabezpieczyli susz i przebadali go narkotestem, który wykazał obecność substancji zabronionych.

Po wykonaniu niezbędnych czynności, 19-latek został zwolniony. Policjanci przypominają, że zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii  –  kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa