W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Sport

Ośmiu piłkarzy odeszło ze składu Stali Mielec

Klub FKS Stal Mielec S.A. informuje, iż z klubu przed wznowieniem treningów odchodzą następujący zawodnicy: Bartłomiej Ciepiela, Rauno Sappinen, Álex Vallejo, Fabian Hiszpański, Fryderyk Gerbowski, Adam Ratajczyk, Kamil Kruk oraz Mateusz Mak.

Wypożyczony z drużyny Legii Warszawa Bartłomiej Ciepiela wystąpił w 17 spotkania PKO BP Ekstraklasy, notując asystę w meczu z Zagłębiem Lubin i wpisując się na listę strzelców w spotkaniu z Widzewem Łódź. Klub FKS Stal Mielec S.A. nie zdecydował się na przedłużenie wypożyczenia zawodnika.

Zespół opuszcza Rauno Sappinen. Podczas wypożyczenia z zespołu Piasta Gliwice estoński napastnik zdobył dla naszej drużyny jedną bramkę w zremisowanym meczu ze Śląskiem Wrocław oraz dwa gole w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Szczecin. Klub nie zdecydował się na przedłużenie wypożyczenia.

Sztab szkoleniowy wraz z Zarządem nie zdecydowali o podjęciu dalszej współpracy z Alexem Vallejo. Alex dołączył do naszego zespołu 26 stycznia, rozgrywając w rundzie wiosennej PKO BP Ekstraklasy 14 spotkań w barwach PGE FKS Stali Mielec.

Swoją karierę w PGE FKS Stali Mielec kończy pochodzący z Płocka Fabian Hiszpański. Fabian wystąpił w 30 meczach PKO BP Ekstraklasy, wpisując się na listę strzelców w meczu z Pogonią Szczecin. Rozegrał również dwa spotkania w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. Kontrakt z piłkarzem wygasł i nie zostanie przedłużony.

Fryderyk Gerbowski po zakończeniu wypożyczenia powrócił do zespołu Wisły Płock. Fryderyk w biało-niebieskich barwach rozegrał 24 spotkania, zdobywając 2 bramki i notując jedną asystę.

Wypożyczony z Zagłębia Lubin Adam Ratajczyk powrócił do zespołu z Lubina. Podczas reprezentowania naszego klubu wystąpił w 25 meczach, zapisując na swoim koncie 2 bramki oraz 2 asysty.

Do zespołu  Lubina powraca również Kamil Kruk. Wypożyczenie z 23-letnim zawodnikiem dobiegło końca. W zespole PGE FKS Stali Mielec rozegrał 22 mecze, zdobywając dwie bramki w spotkaniu z Koroną Kielce oraz notując asystę w meczu z Pogonią Szczecin.

Kontrakt z Mateuszem Makiem dobiegł końca. Mateusz przeniósł się do Mielca z Piasta Gliwice 30 lipca 2019 roku. W sezonie 2022/2023 wystąpił w 25 meczach PKO BP Ekstraklasy oraz jednym Fortuna 1 Ligi. Sezon zakończył z dwoma asystami i dwiema bramkami na swoim koncie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa