W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Otwarte Zawody Strzeleckie na Strzelnicy LOK [FOTO]

Z okazji Święta Niepodległości, 11 listopada w Mielcu odbyły się Otwarte Zawody Strzeleckie.

Zawody odbyły się na Strzelnicy LOK w Mielcu, przy ul. Partyzantów 2B. Strzelano z pistoletu sportowego i wręczono w sumie 9 pucharów w 3 grupach.

Grupa Gości

1. Gądecki Andrzej 49 pkt
2. Bąk Jan 48 pkt
3. Staroń Michał 48 pkt

Grupa Służby Mundurowe

1. Marchut Grzegorz 47 pkt
2. Krawiec Ryszard 46 pkt
2. Lipiński Wiesław 46 pkt

Grupa Młodzież

1. Misiek Tomasz 44 pkt
2. Łyko Aleksandra 42 pkt
3. Wieczorek Kinga 37 pkt
4. Kopeć Natalia 32 pkt
5. Furdyna Bartosz 30 pkt
6. Świątek Kacper 30 pkt

Oprócz pucharów i dyplomów organizatorzy wręczyli również wyróżnienia. Złoty Krzyż z Gwiazdą za wybitne zasługi dla Związku Żołnierzy Wojska Polskiego otrzymali Artur Wojtas i Piotr Toczyński, natomiast Złoty Medal za zasługi dla Związku Żołnierzy Wojska Polskiego otrzymał Jan Madejczyk. Dodatkowo organizatorzy wręczyli 13 wyróżnień za zasługi dla Ligi Obrony Kraju.

Organizatorami wydarzenia byli: Zarząd Koła Nr 1 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego i Klub Strzelecki „OGNIOMISTRZ” LOK Mielec.

Wydarzenie objął honorowym patronatem Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, który ufundował część nagród wręczanych uczestnikom zawodów.

Podczas Otwartych Zawodów Strzeleckich, które odbyły się na mieleckiej strzelnicy w ramach obchodów 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, starosta mielecki Stanisław Lonczak otrzymał Medal Pamiątkowy Związku Żołnierzy Wojska Polskiego.

Jak podkreślają organizatorzy zawodów, medal pamiątkowy został wręczony w dowód uznania i podziękowania za życzliwość oraz wsparcie działań statutowych Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Gratulujemy wyróżnienia!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa