W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

Paczuszka dla Maluszka – akcja żłobków [FOTO]

Fundacja „Małych Stópek” jak co roku organizuje bożonarodzeniową akcję „Paczuszka dla Maluszka”. Żłobki mieleckie wchodzące w skład Zespołu Żłobków Miejskich postanowiły również włączyć się do tej szlachetnej akcji.

W każdym żłobku stanęła choinka z zawieszonymi bombkami „Paczuszka dla Maluszka”, pod którą można było zostawiać dary. Akcja trwała od 3 grudnia do 5 stycznia i przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Spotkała się bowiem z bardzo dużym odzewem i zainteresowaniem. Dzieci zabierały bombki do domów, a w zamian przynosiły potrzebne artykuły.

W sumie we wszystkich żłobkach zebranych zostało około 20 kartonów, w których znajdowały się najpotrzebniejsze rzeczy. Najwięcej było artykułów higienicznych, pieluszek, chusteczek nawilżanych, kosmetyków do pielęgnacji. W paczkach znajdowały się również zabawki, kocyki, ręczniki, pościele i wiele innych cennych artykułów.

Wszystkie zebrane rzeczy trafią do Domu Pomocy Społecznej dla Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie oraz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Tarnobrzegu.

Żłobki mieleckie pragną gorąco podziękować Wszystkim Darczyńcom, którzy zaangażowali się w akcję, Rodzicom, Pracownikom Żłobków, którzy pomagali w koordynowaniu akcją.

Pragną również podziękować firmie transportowej ZIBI z Tuszymy za zorganizowanie transportu oraz pomoc przy załadunku i rozładunku paczek.  

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Jechał citroenem 115 km/h przez Padew Narodową

Wiadomości Mielec

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mistrzostw Polski w futsalu na hali im. Edwarda Kazimierskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa