W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pasażer zginał, a kierowca trafił do aresztu

Wczoraj po południu w miejscowości Podlesie za Radomyślem Wielkim doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym marki Steyr, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu.

W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer ciężarówki.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 15, w miejscowości Podlesie. Wstępnie ustalono, że kierujący samochodem ciężarowym marki Steyr, jadąc w kierunku Pogórskiej Woli, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Z relacji świadków wynikało, że kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. W pojeździe znajdował się pasażer, 27-letni mieszkaniec Podlesia. Mężczyznę, z zakleszczonej kabiny wydobyli strażacy. Pomimo reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci ustalili kierującego ciężarówką. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Podlesia. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Był pijany, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze zabezpieczyli materiał dowodowy z miejsca wypadku. 35-latek został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Postępowanie pod prokuratorskim nadzorem prowadzi Komenda Powiatowa Policji.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zachowaj Trzeźwy Umysł – konkurs uczniów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gala Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Takiej książki jeszcze w Mielcu nie było! [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa