W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Patrol Roku 2023 – zwyciężyli policjanci z Mielca

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zwyciężyli w tegorocznym, podkarpackim finale ogólnopolskiego konkursu par patrolowych „Patrol Roku 2023”.

To oni, wraz z funkcjonariuszami z Ustrzyk Dolnych, będą reprezentować garnizon podkarpacki w finale XXVII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji, które odbędą się w Słupsku.

Na terenie Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie odbył się Wojewódzki finał konkursu par patrolowych „Patrol Roku 2023”.

W zmaganiach uczestniczyły reprezentacje wszystkich komend miejskich i powiatowych Policji z Podkarpacia – w sumie 21 par patrolowych. To policjanci prewencji, którzy na co dzień pełnią służbę w komórkach patrolowych i interwencyjnych. W zawodach uczestniczyli zwycięzcy powiatowych eliminacji, które na przestrzeni ostatnich tygodni odbyły się we wszystkich jednostkach garnizonu podkarpackiego. Mielecką jednostkę reprezentowali mł. asp. Tomasz Szklarz oraz st. post. Hubert Szczepkowicz. Stawką był tytuł najlepszej pary patrolowej na Podkarpaciu i przepustka do ogólnopolskiego finału konkursu „Patrol Roku”.

Uczestnicy konkursu zmierzyli się w trzech konkurencjach: teście wiedzy zawodowej, strzelaniu z broni palnej i pokonaniu policyjnego toru przeszkód. Umiejętności uczestników oceniała komisja sędziowska, w skład której wchodzili eksperci z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Nasi funkcjonariusze po zaciętej rywalizacji zdobyli tytuł najlepszej pary patrolowej na Podkarpaciu. Mieleccy policjanci wraz z kolegami z Ustrzyk Górnych będą reprezentować podkarpacki garnizon w krajowym finale konkursu, który odbędzie się we wrześniu, w Szkole Policji w Słupsku.

W uroczystości dekoracji finalistów uczestniczyła m.in. Wojewoda Podkarpacki dr Ewa Leniart, Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz oraz Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinspektor Dariusz Matusiak. Wszyscy uczestnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa