W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Sport

PGE nadal sponsorem tytularnym PGE FKS Stali Mielec [FOTO]

PGE Polska Grupa Energetyczna, największa polska firma energetyczna, pozostaje sponsorem tytularnym jedynej drużyny z Podkarpacia występującej w PKO BP Ekstraklasie – PGE FKS Stali Mielec. Współpraca będzie obejmować sezon 2021/22.

Oprócz najważniejszej misji PGE Polskiej Grupy Energetycznej, którą jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego Polakom, spełniamy jako spółka z udziałem Skarbu Państwa, inną ważną rolę społeczną – wspieramy polski sport i polską kulturę. Angażujemy się w rozwój dynamicznie rozwijających się klubów, takich jak FKS Stal Mielec, dlatego zostaliśmy sponsorem strategicznym tej drużyny – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej– Wierzymy również w potencjał wychowanków tego klubu, stąd nasze zaangażowanie w rozwój Akademii Piłkarskiej Stali. Wiemy jak ważne jest wspieranie sportu dzieci i młodzieży, bo tylko w ten sposób możemy kształtować zdrowe nawyki w społeczeństwie oraz budować nadzieję na sukcesy sportowe w przyszłości – dodaje Wojciech Dąbrowski.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować zarządowi PGE za zaufanie i podjęcie decyzji o kontynuowaniu współpracy z FKS Stalą Mielec – powiedział europoseł Tomasz Poręba, zaangażowany w działalność klubu. – Ta współpraca już na stałe zapisała się w świadomości kibiców piłki nożnej w Polsce. Dzięki wsparciu PGE, klub może cały czas się rozwijać i iść do przodu. Bez pomocy PGE nie byłoby to możliwe. Jestem pewien, że dalsza współpraca będzie służyć zarówno wzmacnianiu wizerunku Grupy PGE, dając jednocześnie klubowi szansę na mocne inwestowanie w szkolenie dzieci i młodzieży z Mielca i regionu – podkreślił Tomasz Poręba.

PGE jest sponsorem FKS Stali Mielec już szósty sezon. Przez ten czas Polska Grupa Energetyczna przez cały czas wspierała mielecki klub, a ukoronowaniem tej współpracy był awans drużyny do PKO BP Ekstraklasy w 2020 roku. W bieżącym sezonie PGE FKS Stal Mielec po znakomitym finiszu, utrzymała się w PKO BP Ekstraklasie.

Dzięki nowej umowie z PGE Polską Grupą Energetyczną będziemy nadal mogli realizować nasze ambicje i sportowe marzenia – podkreśla Jacek Klimek, prezes klubu FKS Stal Mielec. – Nasze sukcesy z ostatnich lat – czołowe miejsca w Fortuna 1 Lidze, awans do PKO BP Ekstraklasy, a także utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym to w ogromnej mierze zasługa naszego tytularnego sponsora.  PGE Polska Grupa Energetyczna wspierała nas w dobrych, ale też w tych gorszych chwilach, których przecież w poprzednim sezonie nam nie brakowało. Teraz mamy jednak nadzieję, że wszyscy razem cały czas będziemy się piąć w górę i marka PGE FKS Stali Mielec z każdym rokiem będzie biła coraz pełniejszym blaskiem. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że PGE będzie nadal kontynuować z nami współpracę – dodaje Jacek Klimek.

Stalmielec.com

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa