Pierwsze zwycięstwo w sezonie. FKS Stal Mielec – Śląsk Wrocław 3:1 [FOTO, VIDEO]

Dzisiejszy mecz pokazał biało-niebieską drużynę z dobrej strony, a nasz Japończyk jak tak dalej będzie grał, urośnie na gwiazdę?

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Śląskiem Wrocław toczyła się w wolnym tempie. Może to spowodowane było upałem? Padły trzy bramki, z czego jedna została zaliczona na konto Stali Mielec po bramce Koki Hinokio z prawie 30 metrów. Do szczęścia tzn. do strzelenia drugiej bramki zabrakło precyzji przy wykonywaniu rzutu karnego przez Wlazło. Z nadzieją na lepszą grę i więcej bramek oczekujemy na drugą połowę meczu.

Druga połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Śląskiem Wrocław należała zdecydowanie do stalowców. Strzelony drugi gol Koki Hinokio dodał skrzydeł mielczanom, a uwieńczeniem tego był trzeci gol strzelony przez Trąbkę.

Pod koniec meczu Śląsk Wrocław wykorzystał rzut karny i wynikiem 3:1 zakończył się sobotni mecz.

Stal Mielec – Śląsk Wrocław 3:1 (1:0)