W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijana wjechała w płot w Czerminie

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 14 w Czerminie. Na prostym odcinku drogi, kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w ogrodzenie posesji.

Okazało się, że 57-letnia kierująca volkswagenem była pijana. Badanie wykazało u niej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 14. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierująca volkswagenem, 57-letnia kobieta znajdując się na prostym odcinku drogi, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu i zatrzymała się na ogrodzeniu posesji.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującej, okazało się, że była pijana. Badanie wykazało u niej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 57-latka, mieszkanka gminy Czermin jechała sama. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa