W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany prowadził mazdę

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę mazdy. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie blisko 1.5 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwo 35-latek odpowie przed sądem.

W środę, po godz. 21, w Mielcu na ul. Arczewskiego, funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Mazda. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 35-letni kierujący, miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący pojazdem, mieszkaniec Mielca, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Policja apeluje o rozwagę i odpowiedzialność do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Siadając za kierownicę po alkoholu stwarzamy zagrożenie dla życia i zdrowia swojego oraz innych. Na drodze zachowujmy szczególną ostrożność oraz stosujmy się do zasady ograniczonego zaufania!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powstaną mieszkania SIM

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa