W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pijany uciekał samochodem policjantom i wpadł na słup energetyczny

Policjanci z mieleckiej drogówki zatrzymali kierującego peugeotem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Uciekając przed funkcjonariuszami, z impetem przejechał przez wysepkę i uderzył w słup energetyczny. Za kierownicą pojazdu siedział nietrzeźwy 55-latek.

Wczoraj po północy, policjanci wydziału ruchu drogowgo mieleckiej jednostki, na ul. Jana Pawła II w Mielcu, zatrzymywali do kontroli peugeota. Pomimo wydania sygnału do zatrzymania się, kierowca początkowo zwolnił, a następnie ominął policjantów, przyspieszył i odjechał. Funkcjonariusze ruszyli za nim.

Podczas ucieczki mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez wysepkę i uderzył w słup energetyczny. Kierującym okazał się 55-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu 55-latek odpowie za popełnione przestępstwa – niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. Nie uniknie też odpowiedzialności za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa