W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Powstaje nowa droga od ulicy Padykuły do ulicy Kwiatkowskiego

W maju tego roku rozpoczęły się prace budowlane przy realizacji nowego połączenia drogowego w Mielcu usytuowanego od ul. Padykuły do al. Kwiatkowskiego (z włączeniem w al. Kwiatkowskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Cyrankowską).

Droga będzie mieć szerokość 7 metrów szerokości,  jednostronny chodnik dla pieszych o szerokości 2 metrów oraz jednostronną ścieżkę rowerową o szerokości 2,5 metrów.

Na ten moment wykonano stabilizację na odcinku od Padykuły do ul. Kwiatkowskiego i przykryto kruszywem. Trwa układanie krawężników i chodników, a także kontynuacja budowy kanału deszczowego i technologicznego oraz zabezpieczanie kolizji. Całość prac przebiega zgodnie z harmonogramem robót.

Połączenie ul. Padykuły z al. Kwiatkowskiego to jeden z kluczowych elementów poprawy infrastruktury drogowej w naszym mieście. Dzięki tej inwestycji powstaną nowe tereny pod zabudowy jednorodzinne.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa