W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijany uderzył policjanta pięścią w twarz

Policjant po służbie interweniował wobec mężczyzny, który awanturował się w sklepie w Złotnikach. Agresor zaatakował funkcjonariusza i uderzył go z pięści w twarz. Policjant, który na co dzień jest dzielnicowym, obezwładnił mężczyznę, a wezwany na miejsce patrol zatrzymał podejrzanego pod zarzutem popełnienia przestępstwa.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem, w sklepie w Złotnikach. Policjant będący po służbie, w trakcie robienia zakupów zwrócił uwagę mężczyźnie, który zachowywał się wulgarnie i agresywnie wobec innych klientów. Funkcjonariusz poinformował agresora o tym, że jest policjantem i wezwał mężczyznę do zachowania zgodnego z prawem. Wtedy 51-latek będący pod znacznym wpływem alkoholu, zaatakował policjanta uderzając go pięścią w twarz. Funkcjonariusz obezwładnił agresywnego mężczyznę i na miejsce wezwał patrol Policji, który zatrzymał agresora.

Zatrzymany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. W chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Policjanci przesłuchali ekspedientkę sklepu oraz klientów, którzy byli świadkami tego zajścia. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili podejrzanemu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej umundurowanego funkcjonariusza Policji. Za ten czyn mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa