W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijany zabrał kluczyki do samochodu swojej partnerce i bez jej zgody wsiadł za kierownicę

Zarzuty znęcania się nad partnerką, kierowania gróźb karalnych, jazdę w stanie nietrzeźwości oraz krótkotrwałe użycie pojazdu, usłyszał 39-letni mieszkaniec Mielca. Mężczyzna przyznał się do przestępstw. Na wniosek funkcjonariuszy poparty przez mielecką prokuraturę, sąd aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który jak wynikało ze zgłoszenia, pod wpływem alkoholu poruszał się nie swoim pojazdem. 39-letni mieszkaniec Mielca zabrał kluczyki do samochodu swojej partnerce i bez jej zgody wsiadł za kierownicę citroena. Został zatrzymany, a urządzenie do badania trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny blisko 1,5 promila alkoholu.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu funkcjonariusze przedstawili 39-latkowi zarzuty krótkotrwałego użycia pojazdu oraz jazdy w stanie nietrzeźwości. Podejrzany przyznał się do przestępstw i złożył wyjaśnienia. Czynności wykonane w czasie zbierania materiału dowodowego w prowadzonej sprawie pozwoliły dodatkowo ustalić, że mężczyzna dopuścił się również innych przestępstw. Okazało się, że mieszkaniec Mielca, groził i znęcał się nad konkubiną.

Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres 3 miesięcy. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności na okres 5 lat.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa