W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

Piłkarski puchar trafił już do starostwa!

Zwycięzcy VI Noworocznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego przekazali swoje trofeum Zbigniewowi Tymule.

Spotkanie starosty z zawodnikami reprezentującymi powiat odbyło się w czwartek, 9 lutego. Drużyna, która triumfowała w stoczonych przed dwoma tygodniami rozgrywkach, zabrała wraz ze sobą zdobyty wówczas puchar. Z rąk kapitana drużyny został on przekazany staroście Zbigniewowi Tymule, po to, by przez rok przypominał o sukcesie – pierwszej w historii turnieju wygranej zespołu reprezentującego powiat.

Cieszy mnie zarówno zwycięstwo naszej drużyny, jak i fakt, że turniej co roku gromadzi dziesiątki amatorów piłki nożnej. Kolejny raz pokazali oni, czym jest piękna, typowo sportowa rywalizacja. Liczę, że tradycja konkursu przetrwa, a drużyny już za rok powalczą o puchar na nowej hali sportowej przy Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego   – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

Przypomnijmy. VI Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego odbył się w sobotę, 28 stycznia. Podobnie jak w latach ubiegłych, Starostwo Powiatowe w Mielcu zorganizowało go wraz z firmami: Kirchhoff Automotive, PZL Mielec i LEAR. To właśnie drużyny reprezentujące organizatorów stanęły ostatecznie na podium. W rozgrywkach udział wzięli jednak również przedstawiciele mieleckiej policji i straży pożarnej, prawnicy a także pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa