W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Sport

Piłkarskie Nadzieje futsalowym mistrzem Podkarpacia

Tytuł mistrza Podkarpacia obronili dziś zawodnicy AP Piłkarskie Nadzieje – rocznika 2006 trenera Pawła Mrozika. Po wygraniu kwalifikacji w Cmolasie, zmierzyli się oni w Tryńczy z ośmioma najlepszymi ekipami futsalowymi w województwie.

Już rozgrywki grupowe dostarczyły sporo emocji, gdyż Nadzieje zostały rozlosowane do grupy z Beniaminkiem Krosno (1:1) i Stalą Rzeszów (4:1) czyli trzy czołowe ekipy rozgrywek ligowych na trawie. To właśnie te ekipy nadawały ton całym rozgrywkom, a w meczu decydującym o złocie Nadzieje ponownie zmierzyły się z Beniaminkiem.


Remis wystarczył naszym zawodnikom do triumfu w całej imprezie. Tytuł króla strzelców z piętnastoma bramkami ustrzelił nasz Hubert Sroczyński.
„Bardzo miła niespodzianka w wykonaniu moich zawodników. Mówiąc niespodzianka mam na myśli fakt, iż nie przygotowywaliśmy się do tych rozgrywek w żaden sposób. Trenujemy na otwartych boiskach, a udział mistrzostwach Podkarpacia potraktowałem jako fajny przerywnik po wyczerpujących zmaganiach ligowych. Świetne zawody w naszym wykonaniu, trochę poeksperymentowałem z ze składem i cieszy fakt, iż mimo sporych rezerw daliśmy radę w tak wymagających zawodach” – podsumowuje trener Paweł Mrozik

skład: Dziekan, Baran, Tereszkiewicz, Sroczyński, Walczyk, Drożdż, Solarski, Ciaś, Chrabąszcz oraz Tomczyk, Wójcik, Trzpis oraz trener Paweł Mrozik.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Igrzyska Młodzieży Szkolnej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Handball Stal Mielec zwycięstwem zakończył sezon. Pogoń Szczecin – Handball Stal Mielec 26:28

Wiadomości Mielec

Remisem kończymy sezon przy Solskiego. FKS Stal Mielec – Pogoń Szczecin 0 : 0 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa