Sport

Piłkarskie Nadzieje z awansem do okręgówki

Zwycięstwem 1:0 z Dromaderem Chrząstów przypieczętowała awans do ligi okręgowej drużyna seniorów Piłkarskie Nadzieje AP Mielec. Bramkę na wagę awansu w 69 minucie strzelił z rzutu karnego Dawid Błach. Kilka minut wcześniej równie dogodną sytuację zmarnował inny gracz „Nadziei” – Piotr Gilar.

Na pięć kolejek do zakończenia rozgrywek mielczanie mają 16 punktów przewagi nad trzecią w tabeli drużyną Czarnych Trześń.Dzisiejszy awans to drugi w trzyletniej historii seniorskiej drużyny „Orłów”, a odpowiedzialnym za nie jest trener i zarazem prezes klubu Jacek Cyganowski przy ogromnym wsparciu firmy WB i pana Wiesława Bożka.

Piłkarskie Nadzieje AP Mielec – Dromader Chrząstów 1:0 (0:0)skład: Bachan – Kluz, Jemioło, M.Radoń, Tatarek – Kovtok, Zięba, Gilar, – Błach, Dziubek, Pezda oraz M.Dudek, Cisło, Leś, Sewera, Peret, Cyganowski, Najuchbramka: Błach 69′ (k), nie wykorzystany karny – Gilar 63′