W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Podpalił stodołę, bo nie dostał piwa

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 19-letni mężczyzna, który zażądał od znajomego, aby kupił mu piwo. Kiedy tamten odmówił, zagroził, że podpali jego posesję.

Kiedy kilka godzin później w jego stodole pojawił się ogień, mężczyzna powiadomił o zdarzeniu Policję. Funkcjonariusze jeszcze tego samego dnia zatrzymali 19-latka.

W poniedziałek około godz. 18.30, policjanci interweniowali w jednej w miejscowości na terenie gminy Kolbuszowa, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pożaru.

Zdarzenie zgłosił mężczyzna, który powiadomił, że kiedy wyszedł w domu zauważył, że w stodole palą się bale siana. Zgłaszający wiadrami z wodą sam ugasił ogień, ale o zdarzeniu postanowił powiadomić Policję. Z jego relacji wynikało, że kilka godzin wcześniej był w sklepie, gdzie znany mu młody mężczyzna zażądał, aby kupił mu piwo. Kiedy odmówił, ten miał zagrozić, że podpali jego posesję. Dlatego zgłaszający podejrzewał, że pożar może mieć związek z tym zdarzeniem. Policjanci wezwali na miejsce straż pożarną, która dogasiła tlące się bale.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, którzy niezwłocznie sprawdzili informacje przekazane przez zgłaszającego. Chwilę później policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego.

Po zgromadzeniu niezbędnych dowodów, 19-latek usłyszał m.in. zarzuty usiłowania wymuszenia rozbójniczego. Na wniosek policji i prokuratury, sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy tymczasowego aresztu.  

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa