W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Przestępstwa, skandale, afery

Utrudnienia w związku z protestem rolników [VIDEO]

Komenda Powiatowa Policji w Mielcu informuje, że w związku z protestem rolników i blokadą terminala przeładunkowego LHS w Durdach, na drogach powiatu mieleckiego (w gminie Padew Narodowa) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Od 20 lutego br. do 14 marca 2024 r., w miejscowości Durdy w gminie Baranów Sandomierski odbędzie się protest rolników. Zgromadzenie publiczne osób, będzie połączone z zablokowaniem ruchu przez samochody ciężarowe, osobowe oraz ciągniki rolnicze. Z informacji przekazanych przez organizatorów wynika, że w proteście może uczestniczyć kilkadziesiąt pojazdów wolnobieżnych.

W związku z możliwymi utrudnieniami na drogach, policjanci przypominają, że na drodze od strony terminala LHS Durdy (powiat Tarnobrzeski) w kierunku powiatu mieleckiego obowiązują ograniczenia tonażowe.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i cierpliwość. Przypomina jednocześnie o obowiązku stosowania się do poleceń wydawanych przez osoby uprawnione do kierowania ruchem.

20 lutego br. o godz. 11, droga wojewódzka nr 872 relacji Majdan Królewski – Baranów Sandomierski w miejscowości Durdy będzie całkowicie zablokowana.


Planowany jest objazd drogą wojewódzką nr 985 relacji Tarnobrzeg – Mielec lub drogą krajową nr 9 relacji Radom – Rzeszów.
 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa