W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport Wywiady

Podpisanie umowy o zadaszenie boiska piłkarskiego MOSiR [FOTO, VIDEO]

Dziś w sali konferencyjnej MOSiR odbyło się oficjalne podpisanie umowy na zadaszenie boiska piłkarskiego na terenach MOSiR Mielec.

W podpisaniu umowy udział wzięli: Europoseł Tomasz Poręba, Prezes FKS Stal Mielec Jacek Klimek, Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski oraz Tomasz Biernat Prezes Zarządu Gardenia Sport Sp. z o. o.

Za realizację zadania inwestycyjnego odpowiedzialne będzie konsorcjum firm: Gardenia Sport Sp. z o.o. i Garapena Sp. o.o, które złożyło najkorzystniejszą ofertę w ramach przetargu. Zgodnie z umową, Wykonawca na realizację zadania ma czas do końca października bieżącego roku.

W ramach umowy, konsorcjum firm odpowiedzialne będzie m.in. za rozbudowę istniejącego boiska piłkarskiego o  powłokę pneumatyczną oraz trzy budynki techniczne związane z obsługą powłoki (znajdzie się w nich węzeł cieplny i piece nadmuchowe). Przedmiotem zamówienia jest także przebudowa sieci energetycznej oraz zaprojektowanie przyłącza ciepłowniczego zgodnie z planem zagospodarowania terenu. Powierzchnia zaprojektowanego zadaszenia pneumatycznego to 8 664 m2. Jego wysokość wyniesie 19 m.

Łączny koszt inwestycji to 2 318 845,04 zł brutto. Gmina Miejska Mielec uzyskała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu na realizację tej inwestycji w ramach rządowego programu budowy zadaszeń boisk piłkarskich w wysokości 1,1 mln zł.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia oraz wywiadu, jakiego udzielili wykonawcy zadaszenia z ramienia wykonawcy.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa