W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Podsumowanie akcji „Trzeźwość”, na drogach powiatu

Przez dwa dni mieleccy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.

Podczas akcji „Trzeźwość”, na drogach naszego powiatu, funkcjonariusze skontrolowali ponad 700 kierujących. Podczas działań ujawnili 5 kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

W sobotę i w niedzielę, mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego powiatu. Sprawdzili stan trzeźwości 717 kierujących. Podczas działań ujawnili 5kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu. 3 kierowców odpowie za popełnione wykroczenie, a 2 za przestępstwo.

Jeśli widzisz, że nietrzeźwa osoba chce prowadzić pojazd, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa