W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Podsumowanie policyjnej akcji „Trzeźwość”,

Mieleccy policjanci prowadzili działania ukierunkowane na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.

Podczas akcji „Trzeźwość”, na drogach naszego powiatu, funkcjonariusze skontrolowali ponad 260 kierujących. Dwóch z nich siadło za kierownicę po alkoholu.

Wczoraj, mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwość”. Miały one na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, poprzez ujawnianie i eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Policjanci ruchu drogowego realizowali zadania w wyznaczonych punktach kontrolnych na terenie całego powiatu. Sprawdzili stan trzeźwości 261 kierujących. Podczas działań ujawnili 2 kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Jeden z nich odpowie za przestępstwo, drugi za wykroczenie. Podczas działań mundurowi zatrzymali kierującego, który odważył się prowadzić samochód pomimo cofnietych uprawnień do kierowania.

Jeśli widzisz, że nietrzeźwa osoba chce prowadzić pojazd, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy, ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa