W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Podsumowanie protestów rolników na terenie powiatu mieleckiego

Wczoraj policjanci zabezpieczali kolejny protest rolników na terenie powiatu mieleckiego. Wszystko po to, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie.

W działaniach zaangażowani byli między innymi funkcjonariusze ruchu drogowego, prewencji oraz kryminalni.

Wczoraj na terenie powiatu mieleckiego odbyły się protesty rolników. Kierowcy spotkali się z utrudnieniami między innymi na:

  • most na rzece Wisłoka w miejscowości Rzędzianowice – droga wojewódzka nr 984 , droga relacji Mielec – Tarnów,
  • most na rzece Wisłoka w miejscowości Wola Mielecka – droga powiatowa relacji Mielec – Tarnów,
  • rondzie przy ul wolności w Mielcu – skrzyżowanie dróg wojewódzkich nr 985 z nr 875, – droga w kierunku Mielec – Kolbuszowa – Rzeszów – Kolbuszowa – Mielec, Tarnobrzeg – Mielec – Dębica – Mielec – Tarnobrzeg.

W zabezpieczenie wydarzenia zaangażowani byli policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mielcu z różnych pionów, w tym prewencyjnego, ruchu drogowego, a także kryminalni. Ponadto mieleckich funkcjonariuszy wspomagali koledzy z Komedny Powiatowej Policji w Tarnobrzegu, Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach oraz Oddziałów Prewencji Policji z Rzeszowa.

Priorytetem mundurowych było zapewnienie bezpieczeństwa zarówno podróżującym, jak i protestującym. Wszędzie tam, gdzie było to możliwe, funkcjonariusze ruchu drogowego kierowali samochody na objazdy, a w razie potrzeby zapewniali właściwą organizację ruchu.

Oficer prasowy pozostawał w stałym kontakcie z przedstawicielami mediów, przekazując aktualne informacje o przebiegu protestów i utrudnieniach z nimi związanych, a mieszkańcy mogli śledzić media społecznościowe na któych z wyprzedzeniem pojawiły się informację o planowanych utrudnieniach.

Dzięki dobrej współpracy Policji z organizatorami, a także stosowaniu się protestujących oraz kierujących do poleceń funkcjonariuszy, zgromadzenia przebiegły spokojnie i bez incydentów.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa