W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci odnaleźli poszukiwanego mężczyznę

Z uwagi na panującą porę roku dzielnicowi systematycznie kontrolują pustostany i miejsca, w których mogą przebywać osoby szukające schronienia przed zimnem.

Podczas patrolowania rejonu służbowego, st. asp. Przemysław Stalmach odnalazł mężczyznę, którego poszukiwali funkcjonariusze. Mężczyzna wymagał pomocy medycznej, był wychłodzony, niedożywiony i odwodniony. 50-letni mieszkaniec powiatu dębickiego trafił pod opiekę rodziny.

W piątek, dzielnicowy z Radomyśla Wielkiego st. asp. Przemysław Stalmach kontrolował w swoim rejonie służbowym miejsca, w których mogą przebywać osoby bezdomne, szukające schronienia przed zimnem.

Podczas sprawdzania pustostanu w miejscowości Partynia, odnalazł 50-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu dębickiego, który 22 października br. wyszedł z domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

50-latek sprawiał wrażenie osoby zagubionej, zdezorientowanej, nie potrafił wyjaśnić w jakich okolicznościach znalazł się w pustostanie. Dzielnicowy widząc, że 50-latek wyglądał na niedożywionego, odwodnionego, poczęstował mężczyznę jedzeniem i wodą oraz niezwłocznie wezwał na miejsce karetkę, której załoga udzieliła mu pomocy. Okazało się, że był także poszukiwany przez dębickich funkcjonariuszy do ustalenia miejsca pobytu.

Po udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej, mieszkaniec powiatu dębickiego, trafił pod opiekę najbliższej rodziny.

Apelujemy o zwracanie uwagi na bezdomnych oraz na osoby starsze mieszkające samotnie, które mogą stać się ofiarami niskich temperatur. Pamiętajmy o tym, aby alarmować służby ratownicze za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa