W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Policjanci odwiedzili podopiecznych w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

Funkcjonariusze zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy.
W działania włączyli się żołnierze z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Mielcu oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Inicjatywa zrodziła się z chęci pomocy i dobrego serca kilku policjantów, którzy od lat starają się pomagać potrzebującym i angażują się w akcje pomocowe i charytatywne na terenie naszego powiatu, ale i całego województwa. Wola zebrania artykułów chemicznych i biurowych dla podopiecznych Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu spotkała się z wielką aprobatą nie tylko mieleckich policjantów, ale także pracowników cywilnych, którzy na co dzień wspierają pracę funkcjonariuszy KPP Mielec. Do zbiórki chętnie dołączyli także żołnierze WKU w Mielcu, którzy przekazali kilkadziesiąt kilogramów najpotrzebniejszych dzieciom przedmiotów codziennego użytku.

Podczas spotkania, w którym wzięli udział naczelnicy wydziałów prewencji i ruchu drogowego oraz policjanci mieleckiej jednostki, funkcjonariusze przekazali dzieciom sporą ilość artykułów chemicznych i biurowych, ale także odzież i zabawki. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.  

Korzystając z okazji, dzieci chętnie pytały policjantów o to, jak na co dzień wygląda ich służba. Dla organizatorów zbiórki największą satysfakcją były uśmiechy na twarzach dzieci, które z nieukrywaną radością wybierały sobie prezenty spośród przekazanych rzeczy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa