W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci wsparli akcje ”Oddaj krew i uratuj czyjeś życie”

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkom. Grzegorz Bajda w towarzystwie pełniącego funkcję prezydenta miasta Mielca Fryderyka Kapinosa wsparli akcję „Oddaj krew i uratuj czyjeś życie”.

Już po raz trzeci mieleccy policjanci zostali zaproszeni do udziału w akcji organizowanej z inicjatywy rodziców i Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. 20 września na terenie mieleckiej podstawówki każdy dorosły mieszkaniec miasta i powiatu mógł oddać krew. Do akcji przyłączyli się również policjanci, który swoją obecnością i oddaną krwią wsparli szlachetną inicjatywę.

W uroczystym otwarciu akcji „Oddaj krew i uratuj czyjeś życie” udział wziął Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkom. Grzegorz Bajda oraz pełniący funkcję prezydenta miasta Mielca Fryderyk Kapinos.

Tego dnia korzystając z okazji policjanci rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie, a z młodzieżą o każdej możliwej formie pomocy drugiemu człowiekowi.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa