W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci zabezpieczali niewybuch

Pocisk artyleryjski pochodzący z czasów II wojny światowej, został odnaleziony na terenie jednej z posesji w miejscowości Dzikowiec, podczas prowadzonych prac ogrodowych.

Policjanci zabezpieczali miejsce znaleziska, pocisk został podjęty przez wojskowy patrol saperski.

We wtorek przed godz.15, dyżurny komendy został poinformowany, o odnalezieniu niewybuchu w miejscowości Dzikowiec. O znalezisku poinformował mężczyzna, który podczas prowadzonych prac ogrodowych wykopał z ziemi pocisk.

Na miejsce został wysłany patrol policji, a także funkcjonariusz z rozpoznania minersko-pirotechnicznego Komendy Powiatowej Policji. Policjant potwierdził, że jest to pocisk z okresu II wojny światowej. Niebezpieczne znalezisko zostało zabezpieczone przez wojskowy patrol saperski następnego dnia.

Przypominamy !

W przypadku znalezienia niewybuchu należy natychmiast powiadomić o tym fakcie policję. W żadnym wypadku nie dotykajmy, nie przenośmy tych przedmiotów. W miarę możliwości oznaczmy miejsce w którym znajdują się niewybuchy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ekspertki z Urzędu Skarbowego w Mielcu spotkały się z seniorami Dziennego Domu „Senior – Wigor” w Przykopie

Wiadomości Mielec

Potrzebna pomoc dla Dawidka z Woli Mieleckiej potrąconego przez samochód

Wiadomości Mielec

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa