W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Uhonorowani za pracę na rzecz lokalnej społeczności w Radomyślu Wielkim

W uroczystej oprawie dwóch sołtysów i były radny odebrali Krzyże Zasługi, a sześcioro pracowników Urzędu Miejskiego i GOPS w Radomyślu Wielkim – Złote Medale za Długoletnią Służbę.

Uhonorowanie odznaczeniem państwowym to nie tylko ogromny zaszczyt, ale również wielkie zobowiązanie do dalszego podtrzymywania wartości, które to wyróżnienie reprezentuje.  Wszyscy Państwo, którzy zostają dzisiaj odznaczeni wykazali się w swoim życiu wielkimi zasługami dla naszej Ojczyzny, a szczególnie dla swojej lokalnej społeczności – mówił wicewojewoda podkarpacki Wiesław Buż podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Radomyślu Wielkim, która odbyła się 21 marca.

Posiedzenie było okazją do wręczenia. nadanych postanowieniem Prezydenta RP,  Złotych, Srebrnych i Brązowych Krzyży Zasługi oraz Medali za Długoletnią Służbę osobom, które wyróżniły się zasługami na rzecz społeczności lokalnej oraz wzorowym, wyjątkowo sumiennym wykonywaniem obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Złotym Krzyżem Zasługi odznaczony został Marek Wolak, sołtys Dulczy Wielkiej, Srebrnym – Aleksander Mróz, sołtys Żarówki, a Brązowym – Władysław Oleksiak, były radny i przedsiębiorca.  

Złotymi Medalami za Długoletnią Służbę uhonorowani zostali pracownicy Urzędu Miejskiego: Skarbnik Gminy Leszek Jagoda, Wiesław Kapustka – kierownik Wydziału Budownictwa i Inwestycji, Wanda Dykas – inspektor ds. budownictwa, Anna Wąż – starszy inspektor ds. księgowości,  Małgorzata Wiktor – inspektor w Wydziale Ochrony Środowiska, a także Jadwiga Pietras z GOPS-u, która w przeszłości pełniła funkcję kierownika tej jednostki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa