W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci zapraszają do punktu konsultacyjnego Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Policjanci zapraszają do punktu konsultacyjnego Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od dzisiaj do piątku 30 września, w godzinach od 11 do 16, przed Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu funkcjonariusze prezentować będą mieszkańcom interaktywną mapę, na której można zgłosić zagrożenie.


Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w województwie podkarpackim funkcjonuje od 20 września. Za pomocą tego narzędzia mieszkańcy mogą przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w swojej okolicy. Celem działania punktu informacyjnego funkcjonującego od poniedziałku (26 września) do piątku (30 września) przed Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu będzie zaprezentowanie i zapoznanie z interaktywną mapą mieszkańców naszego miasta.

Policjanci zapraszają do odwiedzenia punku, z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i poinstruują, jak można zgłosić zagrożenie przez Internet. Wyjaśnią także, co później dzieje się ze zgłoszeniem mieszkańca i w jaki sposób jest realizowane przez Policję.

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo w naszym mieście!

 

13043574_1704368549818450_9131658825219799030_n

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa