W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Policjanci zapraszają na piknik strzelecki z okazji Dnia Dziecka

Policjanci we współpracy z mieleckimi stowarzyszeniami organizują Dzień Dziecka na Strzelnicy LOK w Mielcu. Organizatorzy zapraszają dzieci i dorosłych zainteresowanych militariami i nie tylko na strzelnicę przy ulicy Partyzantów w Mielcu, 2 czerwca w godzinach od 10 do 14.

Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu, Klub Strzelectwa OGNIOMISTRZ, LOK w Mielcu, Mieleckie Stowarzyszenie o charakterze strzeleckim i kolekcjonerskim oraz klub ASG Mielec, zapraszają dzieci wraz z opiekunami na spotkanie z okazji Dnia Dziecka na strzelnicy przy ulicy Partyzantów w Mielcu.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się z bronią strzelecką różnego rodzaju oraz będą mieli okazję obejrzeć pokaz grupy rekonstrukcyjnej klubu ASG Mielec, jak również zobaczyć wystawę statyczną grupy realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Policjanci w imieniu organizatorów zachęcają do udziału wszystkich zainteresowanych militariami i nie tylko.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa