W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policyjna akcja „Znicz 2021” w powiecie

Od 29 października do 2 listopada trwała policyjna akcja „Znicz 2021”, w której uczestniczyli policjanci wydziału ruchu drogowego, prewencji oraz pionu kryminalnego. Podczas działań, na drogach powiatu mieleckiego doszło do jednego poważniejszego zdarzenia drogowego. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

W tym roku akcja „Znicz 2021” trwała od piątku 29 października do wtorku 2 listopada. Przez ten czas mieleccy policjanci czuwali nad płynnością ruchu na większości ciągów komunikacyjnych, ale również patrolowali okolice cmentarzy, dbając o mienie i bezpieczeństwo odwiedzających je osób. Policjantów wspierali również funkcjonariusze straży miejskiej oraz ochotnicza straż pożarna.

W trakcie przedłużonego weekendu, na drogach powiatu doszło do jednego poważniejszego zdarzenia drogowego. Skontrolowano ponad 250 pojazdów i ujawniono łącznie ponad 100 wykroczeń w ruchu drogowym, w tym 49 dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości.

Mundurowi przeprowadzili przeszło 190  kontroli stanu trzeźwości kierujących. Zatrzymano 3 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę po alkoholu.


 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa