W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Materiały video

Poseł Fryderyk Kapinos zawalczy o reelekcję! [VIDEO]

W ten weekend Prawo i Sprawiedliwość ogłaszało swoje listy wyborcze do Sejmu RP. W okręgu nr 23, obejmującym m.in. powiat mielecki, z 10. miejsca wystartuje poseł Fryderyk Kapinos.

Po ogłoszeniu „jedynek” w 41. okręgach wyborczych do Sejmu RP, które odbyło się w ostatni czwartek, w sobotę PiS ogłasza całe listy wyborcze. W samo południe w Rzeszowie przedstawieni zostali kandydaci w okręgu nr 23. Miejsce 10. na liście PiS otrzymał poseł Fryderyk Kapinos. 

– Podjąłem decyzję o ponownym starcie do Sejmu RP, ponieważ dalej chcę pracować dla dobra Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej i Podkarpacia oraz dla dobra mojej rodzinnej ziemi mieleckiej i jej mieszkańców. Ostatnie cztery lata w Sejmie były dla mnie czasem wytężonej pracy. Jestem gotowy, aby ponownie reprezentować województwo podkarpackie i powiat mielecki w parlamencie – powiedział zaraz po ogłoszeniu listy kandydatów poseł Fryderyk Kapinos.

Przed czterema laty Fryderyk Kapinos w swoim pierwszym starcie do Sejmu miał 16. miejsce na liście PiS. W 2019 roku zagłosowało na niego 18 450 wyborców, co pozwoliło mu zdobyć mandat poselski.

Wybory parlamentarne w Polsce zostały wyznaczone na dzień 15 października br.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa