W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Materiały video

Wspomnienie Dni Mielca 2023 [FOTO, VIDEO]

Niedawno odbyły się coroczne Dni Mielca. Niestety tym razem aura sprawiła organizatorom, że sobotnie koncerty na scenie musiały zostać odwołane.

Ulewny deszcz i wichura sprawiły, że scena, aparatura i technika dźwiękowo-wizualna zostały zalane wodą i jej uruchomienie w takich warunkach groziłoby poważnym niebezpieczeństwem. W niedzielę już takich problemów nie było i cały plan drugiego dnia udało się zrealizować.

Dla najmłodszych mielczan w Parku im. ZPiT Rzeszowiacy przygotowano zabawę z duetem znanych klaunów Ruphert i Rico. Nagrody i wyróżnienia za najlepsze prace trafiły także do uczestników V Mistrzostw Mielca w malowaniu kredą na ulicy.

Koncerty Dni Mielca przebiegały pod znakiem muzyki hip-hopowej. Najpierw wystąpił PlanBe, czyli Bartosz Krupa, a następnie na scenie pojawił się „Ostry”, czyli jedna z legend polskiej sceny hip-hopu – Adam Ostrowski – O.S.T.R. – raper, freestyleowiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny, pięciokrotny laureat nagrody „Fryderyka”.

Tradycją Dni Mielca są prezentacje mieleckich drużyn ligowych. Tym razem szerokiej mieleckiej publiczności zaprezentowały się siatkarki ekstraklasowej ekipy ITA TOOLS Stal Mielec oraz piłkarze ręczni Handball Stali Mielec grający w Lidze Centralnej.

Na scenie pojawić się też Kamil Jachyra – znany z programów „Voice Kids” oraz „Szansa na sukces”, który w bieżącym roku wziął udział w koncercie Debiuty na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Później na scenie wystąpił działający przy Samorządowym Centrum Kultury zespół Summer Voice oraz młody mielecki wokalista Jasiek Szynal – znany z programu „Mam talent.

Ostatnim akordem świętowania Dni Mielca 2023 był koncert gwiazdy wieczoru – Michała Szpaka, który zagrał w Mielcu koncert w ramach trasy Jowisza. Pochodzący z Jasła polski piosenkarz i autor tekstów wykonuje muzykę inspirowaną brzmieniem z lat 80. i 90. XX wieku, z pogranicza popu, rocka, pop-rocka i ballady.

Koncert Michała Szpaka

Wesołe miasteczko

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa