W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Potrącenie rowerzysty w Brzyściu

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Brzyście.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem nie zauważył stojących na jego pasie ruchu dwóch osób i pomimo próby ich ominięcia, potrącił jedną z nich. W wyniku potrącenia poszkodowany został 60-letni mężczyzna, który został przetransportowany do szpitala.

Wczoraj po godz. 20, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odebrał zgłoszenie dotyczące wypadku, na drodze powiatowej relacji Kliszów – Brzyście. Jak wynika z ustaleń policjantów, 27-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, kierując fordem na nieoświetlonym odcinku drogi (w obszarze niezabudowanym), nie zauważył stojących obok rowerów – dwóch osób i pomimo próby ich ominięcia potrącił jedną z nich. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 60-letni mężczyzna, który został przewieziony do mieleckiego szpitala.

Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny, które pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonego postępowania.

Pamiętajmy, że rowerzyści jak i piesi w konfrontacji z samochodem są praktycznie bezbronni. Dlatego prowadząc samochód, zwracajmy szczególną uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienie czy łamanie przepisów ruchu drogowego mogą doprowadzić do tragedii. Stróże prawa apelują zarówno do kierowców, jak i do rowerzystów o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrzebna pomoc dla Dawidka z Woli Mieleckiej potrąconego przez samochód

Wiadomości Mielec

Pijany jechał ciągnikiem w Tuszowie Narodowym

Wiadomości Mielec

Nowa sala gimnastyczna dla II Liceum Ogólnokształcącego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa