W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Kilkaset samochodów na nielegalnych wyścigach

W sobotę, mieleccy policjanci skontrolowali ponad 50 pojazdów. Działania te były związane z sygnałem o nielegalnych wyścigach samochodowych.

Niebezpieczne zachowania kierowców stanowią ogromne zagrożenie bezpieczeństwa, nie tylko dla uczestników takich wydarzeń, ale również dla osób postronnych. Funkcjonariusze zadbali, aby było bezpiecznie.

Policjanci ustalili, że w sobotę, mogą odbyć się nielegalne wyścigi samochodowe. Uczestnicy gromadzili się na parkingu jednej z firm w Mielcu. W „zlocie” uczestniczyło około 480 pojazdów.

Skierowani do zabezpieczenia tego wydarzenia policjanci, podczas działań, zwrócili szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów, poddali kontroli drogowej ponad 50 samochodów, ujawnili 46 naruszeń, za które 14 kierowców pouczyli, na 27 nałożyli mandaty karne i sporządzili 2 wnioski o ukaranie do Sądu. Ponadto mundurowi zatrzymali 1 prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym kierującemu, który przekroczył prędkość powyżej 50 km/h oraz zatrzymali 2 dowody rejestracyjne pojazdów. Podczas przeprowadzonych kontroli funkcjonariusze sprawdzali też trzeźwość kierujących.

Dzięki policyjnym działaniom nie doszło do nielegalnych wyścigów, które stanowią zagrożenie nie tylko dla samych uczestników, ale również dla osób postronnych i innych uczestników w ruchu drogowym.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa