W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Materiały video

Powiatowy Jarmark Świąteczny 2023 [FOTO, VIDEO]

Wczoraj (11.12) na mieleckim, odbyła się kolejna edycja Powiatowego Jarmarku Świątecznego w Mielcu.

Co roku Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu cieszy się ogromną popularnością. Tylko w tym roku do udziału w wydarzeniu zgłosiło się blisko 100 wystawców, zarówno z Mielca i okolic, jak i najodleglejszych zakątków Polski. Na przygotowanych przez nich stoiskach odwiedzający mogli zakupić przysmaki na wigilijny stół, gwiazdkowe prezenty oraz unikalne, własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe.

– Serdecznie dziękujemy Wystawcom za zaufanie, jakim już kolejny raz obdarzyli naszą imprezę! Wierzymy, że będą dobrze wspominać czas spędzony w powiecie mieleckim i zechcą wrócić do nas w kolejnych latach – podkreśla Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Jak dodaje, na uwagę zasługuje także wysoka frekwencja wśród odwiedzjących jarmark. – W społeczeństwie widać zapotrzebowanie na organizację tego rodzaju wydarzeń. To niezwykle cieszy, bo jarmark jest nie tylko ciekawą formą spędzenia wolnego czasu, ale również wyjątkową formą promocji produktów lokalnych, rzemieślniczych i rękodzielniczych – zaznacza starosta.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa