W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Powstanie 60 km ścieżek rowerowych [FOTO]

Starosta Stanisław Lonczak oraz Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski podpisali list intencyjny o współpracy w zakresie utworzenia ścieżek rowerowych. W ramach projektu zaplanowane jest utworzenie 60 km oznakowanych ścieżek single track na terenie lasów Nadleśnictwa Tuszyma i Mielec wraz z towarzyszącą infrastrukturą turystyczną.

Partnerem wiodącym jest Stowarzyszenie „Chodźmy na rower”, pozostali partnerzy projektu to: Powiat Mielecki, Gmina Miejska Mielec, Gmina Przecław, Gmina Niwiska oraz Nadleśnictwo Mielec i Nadleśnictwo Tuszyma.

Stowarzyszenie „Chodźmy na rower” zobowiązało się zrealizować projekt pn. „MTB Trails Mielec” w ramach którego zaplanowane jest utworzenie 60 km oznakowanych ścieżek rowerowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą turystyczną. Będzie też prowadziło prace koncepcyjne i dokumentacyjne mające na celu wytyczenie nowych szlaków turystycznych – ścieżek single track na terenie Lasów Skarbu Państwa w zarządzie Nadleśnictwa Tuszyma i Nadleśnictwa Mielec. Stowarzyszenie zajmie się też realizacją wydarzeń promocyjnych, prowadzeniem strony internetowej oraz realizacją projektu po otrzymaniu dofinansowania.

Partnerem wiodącym przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Chodźmy na rower” reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Tomasza Buckiego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa