W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Powstanie nowa droga przy Mieleckim Parku Przemysłowym

Realizacja projektu pozwoli na otwarcie kolejnych terenów Mieleckiego Parku Przemysłowego pod działalność inwestycyjną.

A chodzi o budowę nowej drogi na osiedlu Wojsław. Jedna część nowego traktu drogowego o długości 763 m zostanie poprowadzona przebudowanym odcinkiem ul. Inwestorów, a druga część będzie całkowicie nową ulicą łączącą się z istniejącą drogą wewnętrzną umożliwiającą dojazd do obwodnicy miasta.

Ulica wyposażona w kanalizację teletechniczną i deszczową wraz z chodnikiem  wykonanym z kostki brukowej będzie oświetlona 26 latarniami. Wybudowane zostaną także dwie zatoki autobusowe.

Dzięki realizacji tej inwestycji możliwe będzie bezpośrednie wyprowadzenie ruchu z obszaru przemysłowego zarówno na drogę wojewódzką – obwodnicę miasta Mielca, jak i do samego centrum miasta.

Według miasta szacunkowa wartość inwestycji powinna wynieść 3 939 892 zł, z czego dofinansowanie z Funduszu Dróg samorządowych wyniesie 1 789 930 zł.

Po otwarciu ofert wygląda na to, że z wyborem wykonawcy nie powinno być kłopotu. Najniżej wyceniła swoją ofertę firma „Bruk-Dar” Dariusz Skawiński (Breń Osuchowski) – 2 453 800 zł. Najdroższa oferta wyceniona została na ok. 3,6 mln zł.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa