W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Przebudowa ulic na osiedlu Cyranka

Urząd Miasta oszacował koszt inwestycji na 11,35 mln zł.

Ceny ofert przekraczały jednak kwotę limitu kilkakrotnie. Konsorcjum Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Mielcu, firmy Drokam z Łoniowa, Elektromontażu Rzeszów, firmy Mat-Mat z Szynwałdu oraz Firmy Produkcyjno-Handlowo-Usługowej Józefa Turka w Mielcu zażyczyło sobie aż 31 918 000 zł, zaś Dębicki Remost jeszcze więcej, bo 35 079 600 zł.

Przetarg został więc szybko unieważniony.

A chodzi o przebudowę układu drogowego (wraz z całą infrastrukturą techniczną) na Osiedlu Cyranka. Zamówienie składa się z kilku zadań: rozbudowy ul. Orlej na odcinku 325 m od ul. Szybowcowej do ronda; rozbudowy ul. Wanatowicza od ul. Padykuły do ronda; przebudowy ul. Orlej na odcinku 465 m od ronda do ul. Ślusarskiej; przebudowy ul. Sokoła na odcinku 600 m od ul. Padykuły do ronda; budowy drogi gminnej łączącej al. Kwiatkowskiego z ul. Padykuły oraz budowy drogi gminnej łączącej ul. Orlą, Sokoła i Wanatowicza z rondem na zbiegu ulic z nowobudowaną obwodnicą wraz z wiaduktem nad ul. Sienkiewicza.

Inwestycja ma potrwać 660 dni.

Tym razem miasto czeka na oferty do 13 lipca.

Źródło: Gospodarka Podkarpacka

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa