W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Przed mieszkańcami gminy wiejskiej Mielec I tura zbiórki wielkich odpadów

Nie przekazuj gruzu!
  Stare komody, wersalki, tapczany i inne śmieci dużych rozmiarów będą mogły zniknąć z posesji mieszkańców Gminy Wiejskiej Mielec, a to za sprawą akcji, którą przeprowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Mielcu.
Pierwsza tura (obejmująca tereny do Wisłoki) odbędzie się w dniach od 8 do 10 czerwca w godzinach od 7.30 do 19.00.

 W środę (8 czerwca) odpady wielkogabarytowe będą odbierane od mieszkańców Szydłowca, Trześni i Woli Chorzelowskiej. Dzień później, w czwartek, swoich dużych śmieci pozbędą się mieszkańcy Chorzelowa. Pracownicy MPGK w związku z tą akcją pojawią się w piątek w Złotnikach i Chrząstowie.
 
Mieszkańcy części gminy położonej za Wisłoką będą mogli oddać swoje śmieci wielkogabarytowe podczas drugiej tury akcji, za kilka tygodni, prawdopodobnie w lipcu.
  – Trzeba pamiętać, że zbiórka przedmiotów wielkogabarytowych nie obejmuje odpadów komunalnych śmieci, gruzu i odpadów podlegających selektywnej zbiórce – zaznacza kierownik Janusz Podolski, koordynujący akcję. – W dniu zbiórki przedmioty należy wystawić przed posesję do drogi głównej (gminnej) do godziny 7.30.
Niestety opóźnienie będzie skutkować tym, że wielkogabarytowe odpady nie będą zabrane. Istotne jest także, by śmieci nie pozostały na podwórku, za ogrodzeniem, ponieważ ekipa nie będzie wchodzić na posesję – uczula kierownik.
Tradycyjnie już szczegółowe informacje na temat zbiórki przedmiotów wielkogabarytowych można uzyskać w Zakładzie Usług Komunalnych w Mielcu pod nr tel. 17 582 0503 lub 17 582 0504.
 
 
13245271_1716687235253248_4206807752732380800_n
 
 
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa