W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Przez Kiełków przejechał 18-letni kierowca 110 km/h. Policjanci go docenili…

Nadmierna prędkość, to wciąż jedna z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

Dlatego nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości – zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 18-letniego kierowcę volkswagena, który przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał z prędkością 110 km/h. Za popełnione wykroczenie, stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat w wysokości 3 tys. złotych i punkty karne.

W piątek po godz. 14, policjanci ruchu drogowego, w miejscowości Kiełków (gm. Przecław), zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego volkswagena.18-latek znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 110 km/h.

Za popełnione wykroczenie, 18-letni mieszkaniec Mielca stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. złotych i punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa