W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Sport

Mieleckie środowisko piłkarskie łączy FKS Stal Mielec S.A [FOTO]

Nadchodzi nowy etap mieleckiego szkolenia młodych zawodników! Od dziś trzy podmioty FKS Stal Mielec S.A., UKS SMS Mielec oraz SMS Stal Mielec łączą siły!

Trenujemy – wychowujemy – uczymy.

Chcąc zapewnić bardzo dobre warunki do łączenia uprawiania sportu wraz z nauką klub FKS Stal Mielec S.A. wyszedł z inicjatywą współpracy z dwoma istniejącymi na mieleckim rynku Szkołami Mistrzostwa Sportowego tj. UKS SMS Mielec prowadzoną przez Marka Chamielca i Zbigniewa Hariasza oraz SMS Stal Mielec prowadzoną przez Jacka Cyganowskiego i Pawła Mrozika.

W ramach podpisanej współpracy rozpoczynamy tworzenie w Naszym mieście silnego środowiska piłkarskiego skupionego wokół jedynego przedstawiciela podkarpacia na najwyższym szczeblu rozgrywek- ekstraklasowej PGE FKS Stal Mielec. Na mocy porozumienia najlepsi zawodnicy z obydwóch szkół będą mieli możliwość trenować w grupach Akademii PGE FKS Stal Mielec, a każdy chętny zawodnik klubowej Akademii będzie mógł łączyć grę w klubie z nauką w SMS co pozwoli na dodatkowy rozwój indywidualny zawodników.

Dzisiejsza data jest niezwykle ważna dla piłki nożnej w naszym regionie i rozwoju młodych zawodników. Projekt stworzony przez FKS Stal Mielec S.A. o współpracy z Szkołami Mistrzostwa Sportowego zapewnia możliwość treningów najlepszym adeptom piłki nożnej pod skrzydłami trenerów Akademii PGE FKS Stali Mielec. Jesteśmy przekonani, że wpłynie to na zdrową rywalizację pomiędzy zawodnikami, a co za tym idzie ich jeszcze lepszy rozwój. Trenowanie w Akademii PGE FKS Stal Mielec dla młodych piłkarzy z naszego regionu to najlepszy kierunek w drodze do ekstraklasowej drużyny PGE FKS Stal Mielec. Zakończony niedawno sezon 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy pokazał, że już kilku naszych młodzieżowców dostało szansę debiutu w najwyżej klasie rozgrywkowej, a kolejnych kliku możliwość treningu z pierwszą drużyną pod okiem sztabu szkoleniowego trenera Kamila Kieresia. Podjęta współpraca zapewni również naszym zawodnikom wybór edukacji w dwóch Szkołach Mistrzostwa Sportowego, co przełoży się na podnoszenia jakości edukacyjnej piłkarzy.  FKS Stal Mielec S.A., UKS SMS Mielec oraz SMS Stal Mielec dołażą wszelkich starań w celu zapewnienia najlepszego rozwoju młodych zawodników zarówno w kwestiach sportowych jak i edukacyjnych — powiedział Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

Cieszymy się, że możemy w dniu dzisiejszym podpisać bardzo ważną umowę pomiędzy trzema największymi ośrodkami szkolącymi zawodników w Mielcu. To porozumienie pozwoli znacząco podnieść jakość szkolenia w Naszym mieście, a co za tym idzie przygotować wychowanków do reprezentowania pierwszej drużyny PGE FKS Stal Mielec. Cieszy również fakt, iż nasi zawodnicy będą mogli skorzystać z oferty nauki w mieleckich Szkołach Mistrzostwa Sportowego  – dodatkowe zajęcia z których będą mogli korzystać w ramach lekcji znacznie wpłyną na jakość szkolenia — powiedział Marcin Gancarczyk, Dyrektor Akademii PGE FKS Stal Mielec.

Jako dyrektor Szkół Mistrzostwa Sportowego Stal Mielec pragnę powiedzieć, iż jest dla nas ogromnym zaszczytem, że możemy kontynuować współpracę z tak prestiżowym i bogatym w historię klubem jakim jest PGE FKS Stal Mielec, czego przypieczętowaniem jest podpisane dzisiaj umowy. Współpraca ta jest dla nas o tyle cenna, że umożliwi kształcenie zarówno świetnych piłkarzy, jak i bogatych w wiedzę uczniów. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby nasza współpraca była konstruktywna i przebiegała w przyjaznej atmosferze. Jestem przekonana, że dalsze współdziałanie dostarczy obu stronom satysfakcji i przyniesie wymierne efekty. Moim marzeniem jako dyrektora szkół mistrzostwa sportowego jest aby moi uczniowie zasilili szeregi ekstraklasowej drużyny Stali Mielec i godnie reprezentowali szkołę, klub i miasto na arenie krajowej i międzynarodowej — powiedziała Alicja Mrozik

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz dołączenie do szkół partnerskich klubu FKS Stal Mielec S.A.

http://sms.mielec.pl/

https://sms-stalmielec.com/

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa