W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 36-letniemu kierowcy skody. Mężczyzna jechał z prędkością 105 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h.

Mieszkaniec Mielca za popełnione wykroczenie został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi.

Policjanci ruchu drogowego systematycznie patrolują miejsca, gdzie często dochodzi do łamania przepisów, a także na bieżąco weryfikują zgłoszenia dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości, zamieszczane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców naszego powiatu.

W niedzielę po godz. 21, w Tuszymie (gmina Przecław), policjanci zatrzymali kierującego pojazdem marki Skoda. 36-letni mieszkaniec Mielca, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 105 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość o 55 km/h.

Za przekroczenie dozwolonej prędkości, 36-latek został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dostawczy renault potrącił pieszą na ul. Wolności

Wiadomości Mielec

Powiatowy Jarmark Świąteczny – zmiany w ruchu drogowym

Wiadomości Mielec

Akcja ratujmy „harcówkę”

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa