W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Radio RDN świętowało 25-lecie działalności [FOTO]

W sobotę, 5 stycznia, odbyły się uroczystości 25-lecia diecezjalnej rozgłośni RDN. W wydarzeniu wzięły udział setki gości.

Radio RDN powstało w 1993 roku. To lokalny środek informacji i ewangelizacji w południowo-wschodniej Polsce, słyszalny dla części Małopolski i Podkarpacia na częstotliwościach: 103,6 FM, 101,2 FM, 88,3 FM oraz 105,1 FM. 

Galę, podczas której świętowano ćwierćwiecze istnienia i działalności radia, zorganizowano w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Oprócz założycieli i pracowników rozgłośni, udział w jubileuszowych obchodach wzięło wielu słuchaczy i sympatyków RDN, a także przedstawiciele władz samorządowych. Wśród nich znalazł się Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, który przekazał na ręce ks. Piotra Adamczyka, dyrektora radia, życzenia wszelkiej pomyślności, samych przyjemnych dźwięków, tylko dobrych wiadomości oraz – idąc za hasłem przewodnim radia – nieustająco pozytywnego nastawienia.

Pośród licznych życzeń i wyróżnień, warto zwrócić uwagę na te, które Radio RDN otrzymało z rąk lokalnych tarnowskich władz. Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela przyznał rozgłośni tytuł „Ambasadora Tarnowa”, a starosta tarnowski Roman Łucarz podarował dyrekcji radia medal „W służbie Bogu i Ojczyźnie”. 

Jubileuszowe spotkanie zwieńczyło wspólne kolędowanie. Gwiazdą wieczoru był zespół Golec uOrkiestra.

Zdjęcia:www.rdn.pl, www.tarnow.pl

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa