W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Radomyska Rundka Rowerowa

W sobotę, 22 lipca, w godzinach 13:30-14:00 odbędzie się Radomyska Rundka Rowerowa.

Organizatorzy zapraszają uczestników do rejestracji w Biurze Startowym

Biuro Startowe zostanie ulokowane na stadionie przy ul. Kościuszki w Radomyślu Wielkim. To właśnie tam zweryfikujemy, czy uczestnicy, którzy zgłosili swój udział w Rundce Rowerowej poprzez formularz online, są obecni na wydarzeniu. Odmeldowanie się w Biurze Startowym będzie niezbędne, by wziąć udział w późniejszym losowaniu nagród.

O godzinie 14:00 wspólnie wyruszymy w trasę liczącą ok. 20 km. Ta prowadzić będzie przez Dulczę Małą, Jamy i w drodze powrotnej przez Małe Jamy, Pień do Radomyśla Wielkiego. Odpoczynek zaplanowany jest w połowie przejażdżki, na parkingu obok kościoła w Jamach.

Po ukończeniu trasy i powrocie na stadion, ponownie poprosimy uczestników o podejście do biura zawodów – tym razem po odbiór nagrody przewidzianej dla każdego, kto ukończy rundkę. Każdy, kto przejedzie zaplanowaną trasę, otrzyma od nas sportowy bidon rowerowy z pamiątkowym nadrukiem.

Pomiędzy godziną 16:00 a 17:00 zaprosimy uczestników wydarzenia do regeneracji po wysiłku fizycznym. Na wszystkich rowerzystów czekać będzie kiełbaska z grilla.

Losowanie nagród odbędzie się na finał imprezy, o godzinie 17:00.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stara Cegielnie zwiększa swoje finansowe wsparcie dla klubu FKS Stal Mielec

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa