22 września 2019 (niedziela) - 11:06
Radomyskie pisanki
Radomyskie pisanki
Radomyskie pisanki
Informacje

Radomyskie pisanki

W Radomyślu Wielkim rozstrzygnięty został konkurs na najładniejsze pisanki wielkanocne.

Na konkurs zorganizowany przez radomyski ośrodek kultury wpłynęło 156 prac od uczniów ze szkół podstawowych gminy Radomyśl Wielki oraz gimnazjów z Radomyśla Wielkiego i Dulczy Małej. Prace oceniała komisja pod przewodnictwem plastyk Małgorzaty Weryńskiej-Sorochman. Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe. Najlepsze prace można oglądać do 13 kwietnia na wystawie pokonkursowej w Bibliotece Publicznej w Radomyślu Wielkim.

WYNIKI

Pisanka tradycyjna
I miejsce
Izabela Nowak kl. V ZSP Żarówka
Magdalena Nowak kl. III B Gimnazjum Publiczne w Radomyślu Wielkim
Julia Krzysztofik kl. III SP Zdziarzec
II miejsce
Milena Kieraś kl. VII b SP Radomyśl Wielki
Paweł Sabaj kl. III ZSP Dulcza Wielka
Mateusz Leśniowski kl. II Niepubl. Gimnazjum Specjalne Dulcza Mała
III miejsce
Joanna Wolak kl. III B Gimnazjum Publiczne w Radomyślu Wielkim
Katarzyna Midura kl. II NGS Dulcza Mała
Julia Giza kl. III B Gimnazjum Publiczne w Radomyślu Wielkim
Wyróżnienie:
Amelia Jarosz kl. IV b SP Radomyśl Wielki
Wojciech Działo kl. III SP Ruda

Pisanka współczesna

Kat. I klasy: 0 – 3
I miejsce
1.Wiktoria Wolak kl. I ZSP Dulcza Wielka
2. Honorata i Maksymilian Mróz kl. 0 ZSP Żarówka
3. Mikołaj Śnieżewski kl. II ZSP Dulcza Wielka
4. Anna Smagacz kl. 0 ZSP Żarówka
5. Kamil Dereń kl. II ZSP Dulcza Wielka
6. Kacper Kwapień kl. I NSP Dulcza Mała – zespół szkolno-terap.

II miejsce
1.Dominik Brożyna kl. III ZSP Dulcza Wielka
2. Oliwia Jaszcz kl. IIa SP Radomyśl Wielki
3. Żaneta Stopa kl. II ZSP Dulcza Wielka
4. Julia Dygdoń kl. IIIa SP Radomyśl Wielki
5. Maciej Zięba kl. II NSP Dulcza Mała
6. Kamil Chłopek kl. III NSP Dulcza Mała – zespół edukacyjno- terap.
7. Mateusz Miodunka kl. II SP Partynia

III miejsce
1. Bartek Winiarz kl. II ZSP Ruda
2. Adam Grzech kl. I ZSP Janowiec
3. Klaudia Skrzyniarz kl. II ZSP Dulcza Wielka
4. Wojciech Pęczek kl. 0 ZSP Janowiec
5. Oliwia Lonczak kl. 0 SP Radomyśl Wielki
6. Dawid Bielat kl. II ZSP Dulcza Wielka
7. Anna Suchy kl. II SP Partynia
8. Maja Bartosik Czaja kl. I ZSP Dulcza Wielka

Kat. II klasy: 4 i 5
I miejsce
1. Joanna Żytniak kl. IV ZSP Żarówka
2. Weronika Cholewa kl. V SP Zdziarzec
3. Nikodem Sorochman kl. IVb SP Radomyśl Wielki
4. Nikodem Mróz kl. IV ZSP Żarówka

II miejsce
1. Wiktoria Kłoda kl. V ZSP Żarówka
2. Karol Cetnar kl. V ZSP Janowiec
3. Maciej Studniarz kl. IV ZSP Żarówka
4. Oliwia Dudek kl. V SP Podborze
5. Łukasz Dereń kl. IV ZSP Dulcza Wielka
6. Emilia Dudek kl. V ZSP Dulcza Wielka
7. Julia Zielińska kl. IV NSP Dulcza Mała – zespół eduk.-terapeut.
8. Adam Skoczylas kl. IV NSP Dulcza Mała „

III miejsce
1. Alicja Janeczek kl. V SP Zdziarzec
2. Patryk Świstro kl. IV ZSP Ruda
3. Paulina Kilian kl. IV ZSP Ruda
4. Sylwia Dykas kl. V SP Zdziarzec
5. Anna Madej kl. V ZSP Dulcza Wielka
6. Justyna Piłat kl. V ZSP Ruda
7. Wiktoria Grzech kl. V ZSP Ruda
8. Mikołaj Żelichowski kl. V ZSP Żarówka

Kat. III klasy: 6 i 7
I miejsce
1. Kacper Bogacz kl. VII ZSP Dulcza Wielka
2. Weronika Rachwalik kl. VIIa SP Radomyśl Wielki
3. Zuzanna Wyzga kl. VI NSP Dulcza Mała –zespół eduk-terapeut.

II miejsce
1. Dominika Kłoda kl. VI ZSP Żarówka
2. Tomasz Baran kl. VII SP Podborze
3. Angelika Ziobroń kl. VIIa SP Radomyśl Wielki
4. Izabela Jarosz kl. VIIa SP Radomyśl Wielki
5. Justyna Dubiel kl. VII SP Zdziarzec
6. Wiktoria Wyzga kl. VI SP Podborze

III miejsce
1. Weronika Wojnicz kl. VIIa SP Radomyśl Wielki
2. Jagoda Janeczek kl. VII SP Zdziarzec
3. Aleksandra Cetnar kl. VII ZSP Janowiec
4. Martyna Gałat kl. VI SP Podborze
5. Justyna Wyzga kl. VIIa SP Radomyśl Wielki
6. Karolina Żytniak kl. VI ZSP Żarówka
7. Milena Subernat kl. VIa SP Radomyśl Wielki

Kat. IV gimnazjum
I miejsce
1. Gabriela Wałęga kl. III a Gimnazjum Publiczne Radomyśl Wielki
2. Oliwia Studniarz kl. II a „
3. Karolina Sorochman kl. III c „
4. Marzena Wilk kl. III c „

II miejsce
1. Wiktoria Lenart kl. III e Gimnazjum Publiczne Radomyśl Wielki
2. Adrian Irla kl. II c „
3. Natalia Gawłowska kl. III d „

III miejsce
1. Marcelina Wilk kl. II b Gimnazjum Publiczne Radomyśl Wielki
2. Klaudia Marczyk kl. III c „
3. Wojciech Ćwięka kl. III Niepubliczne Gimnazjum Specjalne Dulcza Mała
4. Dawid Sroka kl. III „

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/927931523931054/photos/pcb.1741666189224246/1741665079224357/?type=3&theater

 

Radomyskie pisanki

 

Radomyskie pisanki

 

Radomyskie pisanki
Radomyskie pisanki
Radomyskie pisanki

Zobacz też...

Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości