W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Regeneracja wtryskiwaczy 

Regeneracja wtryskiwaczy to usługa przedłużająca żywotność tymże podzespołom, polegająca w głównej mierze na bardzo dokładnym czyszczeniu części, wymianie zużytych elementów i testowaniu parametrów na stanowisku probierczym.

Na realizację takiej usługi warto wybrać serwis, który specjalizuje się w naprawie części układu paliwowego. Jednym z takich warsztatów jest Bosch Service Pawlik ze Stalowej Woli, który posiada profesjonalną pracownię regeneracji wyposażoną w najnowsze urządzenia diagnostyczne. Wtryski poddane kompleksowej regeneracji odzyskują parametry zgodne z zaleceniami producenta, więc są podobne do fabrycznie nowych podzespołów i działają w pełni poprawnie przez kolejne tysiące kilometrów.

Aby skorzystać z tego rodzaju usługi, można udać się do serwisu osobiście lub też przesłać wymontowane wtryski kurierem. Serwis przyjmuje zlecenia z całej Polski, więc odległość nie stanowi żadnego problemu. Po wykonaniu usługi, wtryski są odpowiednio zabezpieczane na czas transportu i wysyłane pod wskazany przez Klienta adres. W przesyłce znajdować się będzie też indywidualna specyfikacja potwierdzająca pełną sprawność wtryskiwaczy oraz karta gwarancyjna na okres 2 lat bez limitu kilometrów.

Ważną informacją jest też to, że regeneracja wtryskiwaczy jest tańsza, niż cena nowych wtrysków. Co jednak informuje o konieczności naprawy wtrysków? Otóż coraz częściej napotkamy trudność z uruchomieniem silnika, auto będzie dziwnie szarpało i gasło na niskich obrotach. Innymi objawami wskazującymi na usterkę wtryskiwaczy są kiepskie osiągi, nietypowe falowanie obrotów, spadek mocy czy też wzmożone dymienie z wydechu.

To właśnie w takich przypadkach należy udać się do warsztatu, zanim poziom uszkodzeń uniemożliwi wykonanie usługi. Trzeba bowiem wiedzieć, że jeśli wtryskiwacz jest uszkodzony w sposób mechaniczny, to niestety nie może zostać poddany regeneracji. W razie konieczności wymiany najlepiej jest zdecydować się na zakup kompletu nowych wtrysków,  ponieważ dzięki temu uzyskamy równomierną dawkę paliwa oraz jednakowy okres użytkowy wtryskiwaczy.

To z kolei zapewni nam stabilną pracę silnika, poprawi spalanie, polepszy osiągi i przywróci dawną moc. 

Materiał Partnera
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa